Zaczynamy skład drugiego wydania

Kiedy rozpoczynałyśmy przygodę z „Poznanianką” wszystkie plany miałyśmy dopięte na ostatni guzik. Wystarczyła jedna nieprzewidziana sytuacja, aby spiętrzyły się kolejne trudności i w rezultacie zablokowały nam pracę na wiele miesięcy. Nie chcemy pisać o szczegółach, zresztą nam samym trudno uwierzyć, że w przypadku pechowych sytuacji tak mocno działa prawo serii. Nie miałyśmy zamiaru się poddawać. Krok po kroku usuwałyśmy kolejne przeszkody na naszej drodze, by po wielu miesiącach móc znowu zasiąść do merytorycznej pracy i zacząć skład drugiego wydania. Nie marudzimy i damy z siebie wszystko!

Bardzo gorąco chcemy pozdrowić, uściskać i podziękować wszystkim naszym wytrwałym Czytelniczkom, a zwłaszcza Prenumeratorkom! Czekały cierpliwie, dodawały otuchy i wsparcia, sprawiały, że utwierdzałyśmy się w podjętych decyzjach i staraniach. Dziękujemy! Za cierpliwość, wyrozumiałość, szlachetność… Postaramy się to wynagradzać ciekawymi treściami, ale także i upominkami, które znajdą się w przesyłce wraz z zaprenumerowanym magazynem.

W tym momencie możemy zdradzić, co znajdzie się na okładce drugiego wydania.

Na Jeżycach jakiś czas temu pojawił się pewien mural… projekt i dzieło świetnego poznańskiego artysty Szymona Kaczmarka. Przedstawia on kobietę – główny temat prac tego malarza. Jaka ona jest? Piękna, odważna, kobieca, z tysiącem spraw na głowie, ale po poznańsku uporządkowana.
Dokładnie ten obraz stanie się okładką kolejnego numeru Poznanianki. Wywiad z Autorem oraz inne jego prace będzie można obejrzeć już wkrótce na naszych łamach, tymczasem…  zabieramy się do pracy!

Może Ci się również spodoba